Automatyka dla przemysłu

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Sprawdź ofertę dystrybutora przekładni falowych.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także silników prądu stałego produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się dużą solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]