Edukacja

Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Szukasz aktualnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ mnóstwo elementów – przede wszystkim fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także porady zawodowców pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]