Edukacja

Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Modelowanie 3D. Czytaj więcej na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki cały czas się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody preferując tworzenie swoich dzieł tylko cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili ogromnymi wydatkami – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest całkiem darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Obsługę dowolnego oprogramowania można opanować na własną rękę, jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa bardzo irytujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne dla tych, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta pokazując elementy, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by był on prowadzony w małych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Poznanie programu Blender 3D daje zatem wiele perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i pasjonaci 3D, którzy chcą spróbować nowych form wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]