Edukacja Tematyka żywnościowa

Pierwsze lekcje samodzielności – warsztaty kulinarne dla dzieci

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – wybierać i przynosić składniki czy dekorować wypieki. Pragniesz rozwinąć fascynację Twojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie kursu dzieci uczą się samodzielności i rozwijają swoją pomysłowość i co najistotniejsze – zdobywają praktyczne umiejętności. A zarazem wyśmienicie się bawią. Łączenie ulubionych smaków, opanowywanie prostych przepisów oraz wybieranie i mieszanie składników – to wszystko powoduje, że dzieci ochoczo eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakie powinno się stosować w kuchni, co niewątpliwie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą również asystować rodzice, jest to więc doskonała okazja do spędzenia wspólnie popołudnia z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem degustować to, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Zajęcia trwają trzy godziny i odbywają się w Krakowie. W czasie warsztatów uczestnicy szykują danie główne oraz deser. Mali uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia udekorowanej świeżymi składnikami, pachnącej pizzy, ewentualnie przyrządzić smaczny makaron na słodko bądź słono. W trakcie kursu grupa przygotowuje też przepyszną deser – mus z mascarpone i lodami truskawkowymi. Nauka powiązana z zabawą to najlepszy sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych potraw przynosi dzieciakom sporo szczęścia. Nawet bardzo niepokorne dziecko będzie z pasją uczestniczyło w pieczeniu doskonałej pizzy bądź ozdabianiu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje wykwalifikowany szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniały kontakt z dziećmi.

Nasze dane teleadresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]