Edukacja

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku dla dorosłych Kraków? Świetnie trafiłeś! Kliknij tutaj

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]