Finanse, rachunkowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznej księgowości.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla firm oferujących usługi, szkół i pensjonatów

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to praktyczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]