Hobby, sport, rekreacja Turystyka

Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Dowiedz się więcej o wyprawach w góry.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane wycieczki kierowane przez doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Planujemy trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie realizację marzeń i sprawdzenie się w trudnych warunkach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]