bransoletki z koralikami, srebrna biżuteria
Kosztowności Robienie zakupów

Bransoletki z koralikami

Jeśli chcemy posiadać wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je w domu. Oczywiście możemy również kupić je w sklepie, ale nie będą już takie oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najprostszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy skomponować niepowtarzalną biżuterię.Dodatkowo, w Sieci mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Trudniejszym sposobem pozwalającym na zrobienie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości oraz dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: żyłka lub nitka, koraliki i igła.

Czy istnieją wzory bransoletek z koralikami?

Występuje niezliczona ilość szablonów, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy używania wirtualnych schematów, które znacznie ułatwiają tworzenie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przejścia kolorystyczne.Nie każdy ma umiejętności niezbędne do zrobienia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć dużo oryginalnych modeli w sieci i sklepach stacjonarnych.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]