srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy
Kosztowności Robienie zakupów

Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

Jest z człowiekiem od wieków i mimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety oraz panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, że jej stosowanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować lub zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]