Kosztowności

Jak wybierać srebrne pierścionki

Więcej szczegółów o pierścionkach srebrnych

Srebrne pierścionki to symbol klasycznej wytworności. Dodatki zrobione z tego pięknego stopu powinna mieć w swojej szkatułce każda szykowna dama. Zobaczmy więc, czym cechują te szykowne dodatki, będące ozdobą kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaki rodzaj kupić?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek takie srebro staje się stopem plastycznym, podatnym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może błyskawicznie ulec zniszczeniu. W sklepach kupimy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub trochę zaszaleć. Te najchętniej wybierane wysadzane są opalami, bursztynami, koralem, a nawet brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – zmniejszenia lub poszerzenia ich wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy też o regularnym polerowaniu pierścionków, żeby prezentowały się doskonale jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych dostaniemy wytworne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię kupimy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak tracić całą wypłatę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać też w Internecie, gdzie ceny są aż o 10 procent atrakcyjniejsze. Znajdziemy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych wzorach, okraszone wysokogatunkowymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo oddać zamówienie z powrotem. Takie witryny w Internecie to ogromny asortyment i czysta przyjemność dla każdej dziewczyny.