Kosztowności Robienie zakupów

Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Chcesz nabyć kolczyki ze sztyftami? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich wyrobu metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale też typ zapięcia. W sklepach dostępne są różne rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę i komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo istotna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne okazje i te, które bez problemów możemy nosić do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz stylowych kreacji – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty i minimalistyczny projekt.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do biura dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, co prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]