kolczyki długie
Kosztowności

Na jakie okazje można założyć długie kolczyki?

Stylowa biżuteria doskonale podkreśla naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – pasuje na wielkie wesela, romantyczne rendez vous we dwoje czy też do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają szyję i twarz

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je zakładać zarówno panie o krągłej twarzy, jak i te z silnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy finalnie uzyskać. Kolczyki długie na minimum dwa cm znakomicie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, przykładowo, w postaci pałek lub liści. Modne są też wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji, a przy tym świetnie prezentują się na uszach. Dzięki właściwej biżuterii całe ciało staje się optycznie smuklejsze i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą również mieć formę okręgów – te modele nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu subtelnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na bal maturalny i ślub znajomej

Kolczyki długie pasują tak na co dzień oraz od święta. Będą wspaniałym dodatkiem do szykownej kreacji, ubranej np. na bal sylwestrowy, ślub znajomej lub zabawę szkolną. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask na pewno urzeknie każdego. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami podkreślą błękitny kolor oczu, a pozłacane pałki będą rewelacyjnie pasować do innych elementów biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w formie listków – są niezobowiązujące oraz bardzo dobrze uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Wspaniałą propozycją na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to symbol ponadczasowej wytworności.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]