Kosztowności

Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Szukasz kolczyków serduszek? Zobacz tu.

Kolczyki serca są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, świetnie uwydatniają urodę, są także fenomenalnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków dostępne są na rynku? Z jakich materiałów z reguły są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – design nie tylko dla dzieci

Wzór serca jest często wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca stanowią eteryczny dodatek do szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, tylko dyskretnie uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki zakłada się na romantyczne kolacje, wesela oraz okazjonalne wyjścia i doskonale łączą się one z szykownymi sukienkami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – doskonały upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wytworzone ze złota i srebra. Popularne są również kolczyki pozłacane – tańsze, a jednocześnie prezentują się nadzwyczaj wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze szafirowym czy błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone ukochanej kobiecie – żonie, dziewczynie albo matce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]