Kosztowności Robienie zakupów

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Potrzebujesz fachowego wsparcia złotnika Kraków? Zajrzyj na obraczki.net.pl

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie chętnie wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I choć w sieci znajdziemy nieomalże wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno srebrnego naszyjnika, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, aby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli chcemy kupić pierścionek zaręczynowy bądź obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny albo za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru lub wykona nowy. Następnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej porady złotnika. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji chrztu, imienin czy ślubu.

Jakie usługi oferuje świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także pełnią dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kryształek z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce trzymamy uszkodzoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]