Ochrona zdrowia

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Kliknij w to miejsce, jeśli szukasz więcej informacji w temacie marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]