Ochrona zdrowia

Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz to, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź tylko niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]