Ochrona zdrowia

Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tu

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksacji i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]