Ochrona zdrowia

Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają wibracje?

Urządzenia marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, także możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Zestaw marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, iż urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]