Ochrona zdrowia

Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Więcej informacji o Vitberg opinie znajdziesz tutaj

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Nogi, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]