Ochrona zdrowia

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Na psychoterapia-uk.pl możesz uzyskać pomoc polskiego psychologa w UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie zjawisko emigracji jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo utrapień, z którymi samodzielnie uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się również kłopoty z dostaniem etatu lub nawiązaniem znajomości z. Bariera językowa, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy będą powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się skrywać kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339