Vitberg opinie, Vitberg
Ochrona zdrowia

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy ból szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]