Ochrona zdrowia

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla fizjoterapeutów i sportowców

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, wykrawalnię, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]