Ochrona zdrowia

Vitberg – jak to się zaczęło?

Skieruj się na https://youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8, aby odnaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na różne dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich dostawców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]