Ochrona zdrowia

Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]