Ochrona zdrowia

Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

Na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie Polski.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]