Hobby, sport, rekreacja Robienie zakupów

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Zainteresowany sklep jeździecki internetowy? Skieruj się tutaj

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]