Robienie zakupów

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Jeśli potrzebujesz gąsiora na wino, powinieneś odwiedzić tę stronę

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]