Robienie zakupów Uroda

Biżuteria z bursztynem

Biżuterię z bursztynem zamówisz na www.bizutik.pl

Biżuteria z bursztynem nadal jest modna – zarówno wśród młodzieży, jak i nieco bardziej dojrzałych osób. Jej popularność nie może jednak dziwić – bursztyn jest wszak jednym z najatrakcyjniejszych materiałów, a swoboda jego preparacji sprawia, że wytworzone z niego naszyjniki można dostosować do wszystkich trendów. Aby cieszyć się jej właściwościami, powinniśmy o nią odpowiednio zadbać. O co chodzi? Przeczytajcie opracowany przez nas poradnik.

Biżuteria z bursztynem – jak ją chronić?

Złoto Bałtyku to niezwykle delikatny surowiec – z tego powodu biżuteria z bursztynem koniecznie musi być przechowywana w odpowiednich warunkach. Jantarowy wisiorek musimy owinąć miękką tkaniną, a następnie dokładnie zapakować w folię oraz włożyć do drewnianego pudełka. Pamiętajmy, by w pojedynczej paczce nie trzymać dwóch wisiorków – mogą się przecież porysować.

Biżuteria z bursztynem przetrwa lata

Złoto Bałtyku nie toleruje silnych preparatów chemicznych. Lepiej zatem zrobimy, wykorzystując do jego czyszczenia łagodniejsze specyfiki – na przykład oliwę z oliwek oraz mydło dla dzieci. Biżuteria z bursztynem powinna być czyszczona delikatną ścierką, lekko nasączoną wodą – w żadnym wypadku nie może być jej zbyt wiele.

Odnowienie biżuterii z bursztynem

Znalazłeś w piwnicy starą biżuterię z bursztynem? Na pewno stale robi niesamowite wrażenie, jednak widać jej wiek. Jak ją odnowić? Próbując zrobić to sam, możesz tylko jeszcze bardziej ją uszkodzić – powinieneś zatem powierzyć ją jubilerowi.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]