Robienie zakupów Usługi budowlane

Blacha trapezowa dachowa – charakterystyka i wykorzystanie

Kup blachę trapezową na www.regamet.pl.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a zarazem mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapez?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również znakomicie prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08