Robienie zakupów Usługi budowlane

Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Tu znajdziesz panele dachowe na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Czemu warto ich używać? Przedstawiamy blachy na rąbek i sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – zalety i zastosowanie

Blachy na rąbek stojący idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zyskują coraz większe grono sympatyków. Odporną na uszkodzenia i bardzo dobrze wyglądającą blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, trwałe oraz bardzo dobrze pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem użytej technologii i trwałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV oraz opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do zminimalizowania kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08