Hobby, sport, rekreacja Robienie zakupów

Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane

Jeśli chcesz zamówić bryczesy do jazdy konnej, kliknij tu.

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a przy tym nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych surowców zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też uda i łydki, lub kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – liczne kieszonki czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]