Robienie zakupów

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Dowiedz się więcej o etykietach na wódkę na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, osiemnastkę bądź imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety weselne – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale też dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o miejscu i dacie wesela, imionach nowożeńców lub wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych barwach oraz wzorach, więc bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze panieńskim.

Udekoruj domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeśli na własną rękę przetwarzasz soki, nalewki czy wina i dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę typowej flaszki. Poza tym butelki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]