Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Części do Renault – gdzie je kupić?

Tutaj kupisz oryginalne części Renault

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]