części do samochodów francuskich
Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Części do samochodów francuskich – gdzie je zakupić?

Francuskie auta należą do najczęściej nabywanych przez klientów z Polski. Są cenione przede wszystkim ze względu na dużą przystępność – zarówno jeśli chodzi o same samochody, jak i pasujące do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Najpopularniejszymi w naszym kraju francuskimi markami są Citroen, Peugeot oraz Renault. Sporym uznaniem pochwalić się mogą też auta firmy Dacia, która, pomimo iż pochodzi z Rumunii i tam właśnie zlokalizowane są jej fabryki produkcyjne, przynależy do koncernu Renault. Ogromna popularność tych marek w naszym kraju to świetny pretekst ku temu, by powiedzieć, gdzie zaopatrywać się w części do samochodów francuskich.

Często wymieniane części do aut francuskich

Jeśli idzie o najczęściej wymieniane części do samochodów francuskich, na pierwszym miejscu wyliczymy z pewnością płyny eksploatacyjne oraz elementy ulegające zużyciu w warunkach codziennego użytkowania. Są to głównie tarcze i klocki hamulcowe, opony i żarówki, jak również olej do skrzyni biegów i silnikowy, płyn chłodniczy oraz płyn hamulcowy. Poza tym każda marka – a nawet każdy model – ma pewne części, które bardzo często się psują. Mogą to być na przykład hamulce, układ wydechowy, elementy układu zawieszenia, zamki, silnik lub oświetlenie.

Jak szybko i wygodnie nabyć części do samochodów francuskich?

O ile posiadamy konieczne umiejętności, część usterek można zlikwidować na własną rękę. Inne zaś wymagają odpowiedniego wyposażenia, dostępnego właściwie tylko w serwisach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy może o zreperowanie auta, części do samochodów francuskich najlepiej zamówić online, w sklepie zajmującym się sprzedażną podzespołów danej marki.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]