Robienie zakupów

Czyściwo przemysłowe – niezastąpione w wielu branżach

Kup czyściwo

Profesjonalne czyściwa przemysłowe umożliwiają zachowanie najwyższych standardów higieny w wielu firmach. Jakie produkty znajdziemy obecnie na rynku? Co powinno się wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W branży spożywczej i w myjniach – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – korzysta się z nich zazwyczaj w rozlicznych gałęziach przemysłu, np. w firmach produkcyjnych, w branży gastronomicznej, w warsztatach samochodowych oraz wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których niezastąpione są higroskopijne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze poradzi sobie z wyschniętym brudem, tłuszczem, pyłem, plamami z oleju czy pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi płynami, może też być wykorzystane do przecierania szkła czy polerowania delikatnych obiektów. Profesjonalne czyściwa efektywnie zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry rąk, a jednocześnie są niezmiernie elastyczne, wytrzymałe oraz chłonne

Papierowe i niekurzące się – typy czyściw technicznych

W sprzedaży dostępne są różnego typu czyściwa techniczne. Bazowy podział odróżnia czyściwa włókninowe oraz papierowe. Dla potrzeb gastronomii opracowano czyściwa dostosowane do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty nasączane, włókninowe do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące kurzu, do usuwania silnych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być wykorzystane do sprzątania różnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]