Robienie zakupów

Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Aktualną ofertę hurtowni słoików szklanych zobaczysz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to także branża, w której świetnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim pysznym, autorskim lub ekologicznym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, by artykuł długo zachował świeżość, a zatem najlepiej w słoiki i butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to metoda zmniejszenia kosztów

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, marmolady albo pasztety, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając towar na palety zwykle można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem także otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz słoiki i butelki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane znakomite do rozlewania piwa, wina bądź soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z paletą słoików bądź butelek w hurcie można dodatkowo nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]