Robienie zakupów Usługi budowlane

Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Jeśli chcesz nabyć drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne, koniecznie odwiedź tę stronę

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to naturalny surowiec, który należycie pielęgnowany zachowa się w niezmienionej kondycji nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako element aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono przytulne i bardziej nastrojowe. Nowoczesna technologia umożliwia doskonałe łączenie właściwości drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niewielkim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają zniekształceniu) oraz stosowną izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, że tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaprojektowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz wiele innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez dziesięciolecia.

Szyby ornamentowe i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowej budowie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, wypukłymi lub ornamentowymi, co z pewnością zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]