Robienie zakupów

Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

Jeśli chcesz nabyć maty dezynfekcyjne, koniecznie sprawdź verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – do czego służy?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także redukują zagrożenie przenoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te pochłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]