Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Chcesz kupić ozdobne okiennice? Odwiedź ten adres.

Projektując wystrój domu, z rzadka poświęca się dużo uwagi dekoracji okien. Najczęściej wybiera się standardowe aranżacje, a więc zasłony oraz firanki, które nieraz zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi – zastosowanie shuttersów

Głównym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, tym samym można łatwo je ułożyć pod różnymi kątami, zależnie od fantazji lokatorów. Wytwarza się je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się w głównej mierze na oknach, aczkolwiek jednakowo dobrze będą wyglądać na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach widuje się jeszcze okazjonalnie, ale gros z nas na pewno widziało je w telewizji lub w kinie, ponieważ te okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w USA czy w Australii.

Czy warto wybrać okiennice dekoracyjne typu shutters?

Nie licząc tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters pięknie się prezentują, mają one także praktyczne funkcje. Z ich sprawą można regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w upalne miesiące uniemożliwiać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niezmiernie ciekawy wygląd, a więc zwiększają wartość nieruchomości. Wypada dodatkowo zaakcentować, iż okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez pomocy sznurów, co właściciele psotnych psów i kotów oraz rodzice ciekawskich dzieci, które zagmatwać wiszące linki, uznają na pewno za spory plus.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]