Robienie zakupów

Pasta BHP sprawdzi się w warsztacie i w domowym garażu

Szukasz pasty do rąk? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju sadze, oleje, farby, smary, jak również, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej efektywne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków myjących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Jako że jest stosowana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna cechować się dobrymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, by pasta zawierała dodatkowo substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie są niezbędne pasty BHP pasta BHP do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Rzecz jasna przyda się również w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]