Robienie zakupów

Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować stosowne zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilony ogrodowe – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór właściwego typu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu i wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a łatwy montaż i demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.