Robienie zakupów Usługi budowlane

Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Chcesz kupić drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne? Wejdź na www.oknostol.com.pl

Drzwi wejściowe mają wiele zadań – oddzielają od szumu dobiegającego z dworu, zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych i ochraniają dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne nie ulegają wypaczeniu

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje parametry techniczne i solidność od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Ekologiczny materiał świetnie się prezentuje i można go wykończyć na kilka sposobów. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż w domu odczuwamy komfort termiczny, a przy tym koszty ogrzewania nie są za wysokie. Kupując drzwi do domu wypada zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm lub 92 mm. Wyjątkowym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoim parametrom – nie ulegają zniekształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, zatem świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają najlepsze uszczelki.

Dwuskrzydłowe drzwi drewniane na wymiar

Producenci świadczą także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na niesztampowy design. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto skorzystać z oferty producenta, który zrealizuje spersonalizowany wzór na zamówienie, a przy tym zapewni wieloletnią gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych umieszcza się rewelacyjnie wyglądające szyby, na przykład witrażowe. Klienci mogą również wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, wypada również podkreślić inne atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Ciężko je wyłamać, gdyż współcześnie często wyposażone są w systemy antywyważeniowe. Zapewnia to domownikom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają też wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Aby osłonić zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich wytwarzania wykorzystuje się lakiery najwyższej jakości.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]