Robienie zakupów

Pozbądź się każdych zabrudzeń – profesjonalne środki czystości

Jeśli chcesz nabyć chemię profesjonalną, kliknij tu

Aby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – dla kogo?

Asortyment środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, osadu z tłuszczów, graffiti czy też kamienia kotłowego.

Chemia przemysłowa – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na ochronę oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki chroniące przed graffiti, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]