Robienie zakupów

Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Znajdź serwetki papierowe na verdeavis.pl

Papierowe serwetki to materiały higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdej kawiarni, baru lub dowolnego lokalu podającego pożywienie. Które rodzaje serwetek są zwykle wykorzystywane? Na co trzeba zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Serwetki papierowe – gdzie znajdują zastosowanie

Papierowe serwetki są wykorzystywane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, szkolne i uniwersyteckie stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te jednorazowe materiały higieniczne są świetnym zamiennikiem tradycyjnych chusteczek wytworzonych z tkaniny, a jednocześnie pozwalają znieść wydatki ponoszone na ich czyszczenia i składowania. W sklepach obecne są różnego rodzaju serwetki gastronomiczne – 1-warstwowe serwetki do dozowników stosowane w barach samoobsługowych, a także wytrzymałe 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się w trakcie użycia, dzięki czemu świetnie spełniają swoją funkcję.

Serwetki gastronomiczne – zredukuj ilość wytwarzanych odpadów

Chciałbyś zaopatrzyć swoją restaurację w wysokiej jakości serwetki jednorazowe? Rozważ kupno produktów dozowanych po jednej sztuce. Pozwala to na redukcję ilości wytwarzanych odpadów oraz osiągnięcie wymiernych oszczędności. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sklepach w rozmaitych kolorach do wyboru – są one przeznaczone do restauracji, w których niezwykle ważne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Na specjalną adnotację zasługują papierowe serwetki firmy Tork cechujące się wysoką solidnością i fenomenalną wręcz chłonnością. Produkty te można zakupić zarówno w wersji pasującej do popularnych dozowników na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników do zabudowy lub na ladę.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]