Robienie zakupów

Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Potrzebujesz łańcuszków celebrytek? Sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]