Robienie zakupów

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Więcej szczegółów o słoju z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]