Robienie zakupów

Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Stretch, Gwiazda, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, a także hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o komfort gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.