Hobby, sport, rekreacja Robienie zakupów

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Chcesz zamówić czapraki dla koni? Skieruj się tutaj

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają koniowi wygodę, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]