Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Zalety boksów dachowych – opływowy kształt i duża ladowność

Box bagażnik dachowy. Więcej na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby kochające aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]