Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Jeśli chcesz nabyć kapsułki A Modo Mio, zobacz tutaj.

Podmiotów przetwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawowca oraz przyrządzano ich niepowtarzalne kompozycje. W mgnieniu oka podbiły one serca mieszkańców Turynu. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje jakością swoich kaw, określając wzorce również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje zaledwie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak używać tylko z kapsułek sprzedawanych przez tego producenta. W tej chwili na rynku znaleźć można wiele zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale tak samo wyróżniają się wysoką jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Vigoroso Ira czy Napoli Ristretto), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]